ÜRÜNLER

Agdaevi.com, ürünleri faturalı olarak gönderen ve gönderdiği ürünlerin orijinal olduğunu sözleşmelerle teyit eden resmi bir firmadır ve tescilli bir markadır.

Agdaevi.com’da yer alan ürünlerin neredeyse tamamı üreticiden temin edilir. Aracılar olmadan direkt olarak size ulaştırılır. Bu yüzden fiyatlarımız daha uygundur.

Ürünlere göre değişmektedir. Örneğin: Kartuş, konserve, kalıp, boncuk ağda grubumuzda tekli satışımız bulunmamaktadır ancak ağda ısıtıcı grubunda tekli satışımız bulunmaktadır.

Elbette. Bizi aramanız veya Whatsapp ile iletişim kurmanız halinde agdaevi.com uzman müşteri yetkililerimiz size anında yardımcı olacaktırş

Günümüzde internet kullanımı gittikçe yaygınlaşmıştır. Ağda ve diğer kuaför malzemeleri konusunda internet üzerinden satış yapan kalite ve devamlılığa sahip bir marka göremedik ve 10 aylık hazırlığımız sonunda web sitemizi aktif hale getirdik.

İADE & DEĞİŞİM

Kullanmadığınız ürünleri paketini açmamış olmak kaydıyla 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Bunun için uzman müşteri yetkililerimizle iletişime geçmeniz gerekir.

Kullanıcı hatası olmaması kaydıyla bozuk, kullanılamayan ve işlevini yansıtmayan ürünlerinizi 7 gün içerisinde bize iade edebilirsiniz.

Uzman müşteri yetkililerimize yazın. Kısa sürede gerekli bilgileri size ileteceğiz.

Bu süre talep ettiğiniz ürünlere göre değişiklik göstermektedir.

Kesin süreyi size uzman müşteri yetkililerimiz verecektir.

TESLİMAT

Müşteri memnuniyeti adına tüm kargo ücretini biz karşılıyoruz. Kısaca kargo her zaman ücretsiz. 🙂

Doğu’dan Batı’ya tüm şehirlerimize kargo her zaman ÜCRETSİZ.

Büyük bir aksilik olmazsa 1 iş günü içerisinde ürünlerinizi paketleyip kargo firmasına iletiyoruz.

Bu süre kargo firmasına bağlıdır. Elimizden geldiğince hızlı göndermeye bakıyoruz. Siparişiniz ne kadar kısa sürede size ulaşırsa biz o kadar mutlu oluruz. Bu yüzden Türkiye’nin en iyi kargo firmalarıyla çalışıyoruz.

Bir üstte soruda açıkladık ancak ortalama süreler şu şekildedir:
İstanbul’a teslimat : 1-2 gün
İstanbul dışına teslimat: 2-3 gün
İstanbul’a uzak şehirlere teslimat: 3-4 gün

ÖDEME

Evet, web sitemizde 265bit SSL sertifikası kullanıyoruz. Bu sertifika kart bilgilerinizin şifrelenmesi sağlar. Yani kart bilgilerinizi agdaevi.com dahil kimse göremez.

Evet. Ödeme esnasında kapıda ödeme seçeneğini göreceksiniz. Siparişinizi verdikten sonra temsilcimiz sizinle iletişime geçerek siparişinizi doğrulayacak ve ürünlerinizi gönderilmek üzere hazırlamaya başlayacaktır.

Elbette! Gönderdiğimiz her ürünün faturasını size göndeririz. agdaevi.com Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren tescilli bir marka ve resmi bir şirkettir.

Ağda Evi olarak üzgünüz ancak hayır. 😐 Size en iyi fiyatı sunduğumuz için böyle bir seçeneğimiz mevcut değil. Kredi kartıyla, havale/eft yoluyla veya teslimat esnasında ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekir.

Bu ödemenizi hangi şekilde yaptığınıza göre değişir. (kredi kartı, havale/eft veya kapıda ödeme…) agdaevi.com olarak iadesini kabul ettiğimiz ürünlerin geri ödemesini en kısa sürede size ulaştırmaya gayret ederiz. Memnuniyetiniz bizim için birinci sıradadır.